Organizacja pogrzebu związana jest z koniecznością uzyskania wymaganych prawem dokumentów, dopełnienia wielu formalności oraz wykonaniem wielu procedur. W większości przypadków nie jest to skomplikowane, choć wymaga pewnego zaangażowania czasu i sił.

Można jednak zauważyć, że w pierwszych dniach po śmierci Bliskiej Osoby wiele ludzi przeżywa zagubienie, smutek i żal, które nie ułatwiają sprawnych działań na różnych płaszczyznach. Dlatego pracownicy Zakładu Pogrzebowego Iredar+ z Warszawy są do Państwa dyspozycji, aby pospieszyć z pomocą w tych trudnych momentach. Mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie i odwiedzić nas w siedzibie firmy na Żoliborzu. Istnieje też możliwość ustalenia szczegółów pogrzebu oraz dopełnienia niezbędnych formalności u Państwa w domu – w ramach tzw. mobilnego biura.

formalności pogrzebowe

Doświadczenie i zaangażowanie

W naszych działaniach korzystamy z wieloletniego doświadczenia pracy w branży pogrzebowej. Nasi pracownicy regularnie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, tak aby móc służyć naszym Klientom zawsze z najwyższym profesjonalizmem w różnych sytuacjach, również w oparciu o nowe – nieraz dynamicznie zmieniające się – przepisy i zmiany legislacyjne.