Każdy człowiek jest osobą jedyną i niepowtarzalną. Staramy się to zauważać przy różnych okazjach, a więc także w czasie ostatniego pożegnania. I tak, jak w ciągu życia każdy z nas lubił co innego – tak i teraz szacunek każe tę indywidualność podkreślić. Zazwyczaj czynimy to poprzez spersonalizowany dobór usług pogrzebowych. Są one zróżnicowane nie tylko pod względem formy czy treści, ale także pod względem ceny.

Zakład Pogrzebowy Iredar+ z Warszawy jest firmą stosującą w codziennym działaniu jasne zasady. Zawsze też informujemy w sposób przejrzysty o kosztach organizacji pogrzebu. Wszystko to czynimy z szacunku do Osób Zmarłych oraz ich Rodzin, które pragną godnie pożegnać Bliską Osobę. Z tym właśnie szacunkiem oraz uwagą staramy się wsłuchać w Państwa oczekiwania oraz życzenia, aby móc zaoferować pakiet usług pogrzebowych optymalny pod każdym względem.

koszt pogrzebu

Zdajemy sobie sprawę, że różne osoby mają różne możliwości finansowe, dlatego zdecydowaliśmy, że oferta usług pogrzebowych przez nas oferowanych będzie także zróżnicowana tak, aby mogła być dostępna dla każdego. W czasie rozmowy telefonicznej, a także osobistej w biurze firmy Iredar+ na Żoliborzu lub w miejscu, które Państwo uznają za najbardziej dogodne do spotkania, przedstawimy Państwu szczegółową informację o usługach, uzupełniając ją transparentną informacją o cenie. To pozwoli uniknąć niepotrzebnych nieporozumień oraz rozczarowań.

Co składa się na koszt pogrzebu?

Należy w tym miejscu podkreślić, że na cenę wielu usług pogrzebowych nie mamy – jako zakład pogrzebowy – wpływu, gdyż wysokość wielu opłat jest określana odgórnie przez podmioty zewnętrzne na podstawie różnorodnych czynników. Do takich podmiotów należą m.in. zarządy cmentarzy, kancelarie parafialne czy usługodawcy specjalizujący się w pracach cmentarnych, którzy posługują się własnymi cennikami.          

Zapewniamy Państwa, że zawsze dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić wszystkie Państwa wątpliwości, także te dotyczące doboru usług pogrzebowych, ich cen oraz – co się z tym wiąże – całościowego kosztu pogrzebu.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty – zachęcamy do zadzwonienia pod numer telefonu 604 603 701 . Postaramy się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.