Kremacje przez wiele lat były w Polsce rzadziej wybieraną formą pochówku. Związane to było z negatywnymi skojarzeniami pewnej części społeczeństwa polskiego oraz z pewnym dystansem Kościoła katolickiego względem kremacji. Obecnie jednak coraz więcej osób – w tym także z różnych Kościołów i związków wyznaniowych – decyduje się na wybór kremacji, tym bardziej, że stanowisko Kościoła zostało usystematyzowane i charakteryzuje się większą otwartością w tym względzie.

Odpowiadając na liczne zapytania oraz oczekiwania ze strony Klientów – także Zakład Pogrzebowy Iredar+ z Żoliborza ma w swojej ofercie kompleksową pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowej z uprzednią kremacją. Gwarantujemy Państwu wszelkie niezbędne wsparcie w kwestiach organizacji ceremonii, a także w przeprowadzeniu wszystkich procedur. Dzięki temu osoby, które wybiorą kremację, nie muszą zajmować się różnymi aspektami logistycznymi i biurokratycznymi.

Kremacje w Warszawie

Kremacje Żoliborz

Jeśli życzeniem Zmarłego była kremacja – należy tę jego wolę uszanować. W celu zorganizowania pogrzebu z kremacją zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym na Żoliborzu. Zadbamy o wszystko – łącznie z odpowiednią dokumentacją – a wszystko to w atmosferze otwartości i pełnej transparencji na każdym etapie naszej pracy.

Mogą u nas także Państwo wybrać trumnę kremacyjną oraz urnę, a także inne akcesoria pogrzebowe. W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości zachęcamy do kontaktu.