Zakład Pogrzebowy Iredar+, który działa przy parafii pw. Dzieciątka Jezus w Warszawie Żoliborzu, podejmuje się organizacji uroczystości żałobnych wszystkich rodzajów. Opierając się na wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować uroczystości pogrzebowe o różnorodnym charakterze. W naszej dotychczasowej pracy jednak większość ceremonii, które przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy, miała charakter wyznaniowy.

W codziennych zaangażowaniach dbamy o dobre relacje zarówno z Klientami, jak i z parafiami oraz innymi instytucjami o charakterze wyznaniowym. Jesteśmy wdzięczni za zrozumienie i harmonijną współpracę z parafiami z Bielan, Żoliborza i całej Warszawy.

Pogrzeby w parafii pw. Dzieciątka Jezus

Jak przebiega pogrzeb wyznaniowy?

Pogrzeby wyznaniowe zazwyczaj mają ściśle określony przebieg, który precyzują przepisy liturgiczne, zawarte w księgach odpowiednich dla danej religii. Towarzyszą im też właściwe dla danego wyznania symbole religijne (jak np. krzyż), odpowiednie akcesoria czy właściwa dla danego momentu muzyka.

Pracownicy zakładu pogrzebowego Iredar+ mają doświadczenie w organizacji i realizacji pogrzebów wyznaniowych. Posiadają oni doskonałą znajomość przepisów liturgicznych, ale także tradycji związanych z pogrzebami w Stolicy oraz na Mazowszu. Dzięki temu prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności w czasie uroczystości zostaje zredukowane właściwie do zera, zaś same ceremonie żałobne, które organizuje Iredar+, zawsze przebiegają w sposób uroczysty i godny.

pogrzeb wyznaniowy