Pogrzeb należy do tych uroczystości, które są najbardziej poruszające dla jego uczestników. Emocje towarzyszące ceremonii ostatniego pożegnania pamięta się na długo, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić pogrzebowi odpowiednio piękną oprawę. W czasie uroczystości pogrzebowych ważny jest każdy szczegół, bo każdy z nich pomaga wyrażać uczucia.

Oprawa pogrzebu

Akcesoria pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Iredar+ z Warszawy znany jest ze swojej troski o pogrzebowe detale oraz z dużego wyboru produktów i akcesoriów pogrzebowych. W naszym asortymencie znajdują się trumny oraz urny zróżnicowane tak pod względem formy, jak i materiału, z jakiego są wykonane. Mogą też Państwo u nas zakupić odzież dla osób zmarłych, różańce czy obrazki pamiątkowe.

Oprawa muzyczna i kwiatowa

Osoby uczestniczące w pogrzebie zazwyczaj zwracają baczną uwagę na kwiaty oraz muzykę towarzyszącą ceremoniom żałobnym. Wiedząc o tym – Zakład Pogrzebowy Iredar+ współpracuje z profesjonalnymi muzykami, którzy dbają o oprawę muzyczną pogrzebów. Nasi Klienci mogą też zamówić u nas wieńce i wiązanki zawsze świeżych kwiatów, które dowieziemy bezpłatnie na cmentarz, co pozwoli zaoszczędzić czas i siły gości żałobnych.

To tylko niektóre przykłady zaangażowania firmy Iredar+ w organizację zawsze pięknych pogrzebów. Zapewniamy, że zawsze mogą Państwo liczyć na nasz personel, składający się z odpowiednio wyszkolonych pracowników, działających nie tylko z profesjonalizmem, ale przede wszystkim z wielką empatią i kulturą osobistą.