Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Liczba opinii: 19
Magdalena z synem. napisał/a 17 maja 2022:
Polecam Zakład pogrzebowy Iredar, ponieważ w bardzo sprawny sposób zorganizowali dla nas pogrzeb mojego męża. Pogrzeb odbył się 20 października i naprawdę wszystko odbyło się bez zastrzeżeń. Sama właścicielka jest bardzo empatyczna i wyrozumiała, potrafiła nas uspokoić w każdej sytuacji, Czuliśmy się zaopiekowani. Dziękujemy za pomoc przy zorganizowaniu tej uroczystości, nie było łatwo, ale dzięki tej firmie dało się przez to przejść. Dziękujemy.
Zadowolony klient napisał/a 8 kwietnia 2022:
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Iredar. Dobry kontakt, sumienność, konkurencyjne ceny i ogromna klasa i takt. Polecam.
Joanna Kamińska napisał/a 7 lutego 2022:
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Iredar. Duże wsparcie w tym trudnym czasie, ogromne zaangażowanie pracowników i jeszcze większe doświadczenie. Od początku czułam, że wybrałam najlepszą firmę i się nie pomyliłam.
Anna Lepińska napisał/a 14 grudnia 2021:
Iredar to bardzo konkretna firma. Od razu zostałam poinformowana o wszystkich formalnościach i kosztach pogrzebu. Personel przez cały czas pozostawał ze mną w kontakcie i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam zakład Iredar, bo przy organizacji pogrzebu liczy się doświadczenie, a im tego nie brakuje.
Krystyna L. napisał/a 30 listopada 2021:
Polecam tą firmę, według mnie to dobra propozycja cenowa pogrzebu w stosunku do innych ofert.
Kinga W. napisał/a 8 września 2021:
Dziękuje wszystkim pracownikom zakładu Iredar, którzy w dniu 03.09 obsługiwali ceremonię pogrzebową mojego ojca. Wykazaliście się ogromną empatią, doświadczeniem i zaangażowaniem. Dziękuję bardzo za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej.
Daria W. napisał/a 2 sierpnia 2021:
Serdeczne podziękowania dla całego zakładu pogrzebowego Iredar za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej mojego brata Tadeusza Tymoteńskiego. Razem z moimi rodzicami chcemy złożyć podziękowania za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej.
Danuta z córkami napisał/a 6 kwietnia 2021:
Pracownicy zakładu pogrzebowego Iredar są ogromnie mili i troskliwi, przejęli ze mnie i mojej rodziny trudne obowiązki związane z organizacją pogrzebu i zorganizowali piękną ceremonię. Bardzo dziękuję.
Patrycja W. napisał/a 29 marca 2021:
Cały personel zakładu pogrzebowego Iredar bardzo pomógł mi w tym trudnym czasie. Ceremonia odbyła się dokładnie tak, jak tego chciałam – z szacunkiem i godnością na jaką zasłużył sobie mój drogi mąż.
Mateusz P. napisał/a 24 marca 2021:
Przejrzyste ceny, kulturalni pracownicy oraz kompleksowe usługi. Jestem bardzo zadowolony, że ze wszystkich zakładów pogrzebowych trafiłem akurat na Iredar. Pracownicy bardzo mi pomogli, dzięki nim wszystko odbyło się sprawnie.
Katarzyna J. napisał/a 16 lutego 2021:
Dziękuję pracownikom zakładu pogrzebowego Iredar za zorganizowanie tak godnego i wzruszającego pogrzebu mojego brata. Dziękuję również za wyrozumiałość i pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. Będę polecać wasz zakład każdej osobie, która zostanie postawiona przed koniecznością organizacji pogrzebu.
Dorota napisał/a 10 lutego 2021:
bardzo dobry i tani zakład pogrzebowy z Warszawy. Nie zależało nam na limuzynach a pogrzeb miał być taki jak w większości przypadków – tradycyjny bez tych wszystkich udziwnień – firma Iredar spisała się na medal Polecam
Katarzyna Pietrzak napisał/a 23 listopada 2020:
Profesjonalna, a jednocześnie pełna kultury i taktu obsługa. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w takt trudnym dla nas czasie. Katarzyna i Tomasz
Ludwika S. napisał/a 20 listopada 2020:
Polecamy firmę Pana Pawła, to ktoś kto doradzi i powie szczerze co ile kosztuje a nie namawiał nas jak inni w koło na jakaś z najdroższych z opcji.
Katarzyna Pietrzak napisał/a 19 listopada 2020:
Żegnaliśmy razem z Mężem, najbliższą osobę – mojego Tatę Zygmunta. Dzięki Panom z Iredaru, wszystkie formalności były załatwione poza nami. Rzadko spotyka się taką kulturę, takt, delikatność. Bardzo dziękujemy. Kasia i Tomek
Jadwiga K. z rodziną napisał/a 26 października 2020:
Polecamy z cała rodziną firmę Iredar, właściciel to miły i uczynny młody człowiek. W czasach w których wszyscy atakują kościół i tradycyjne wartości jest firma w Warszawie, która dba o uczucia religijne rodzin. Serdeczne Bóg Zapłać Panie Pawle
Stanisław P. z rodziną. napisał/a 7 września 2020:
Wraz z całą rodziną chciałbym serdecznie podziękować Państwu za cały wysiłek włożony w przygotowanie tak pięknej ceremonii ostatniego pożegnania mojej ukochanej żony Marii. Wszystko zostało profesjonalnie i kompleksowo załatwione w tych trudnych dzisiaj czasach. Dziękuję raz jeszcze za zrozumienie oraz za okazane wsparcie. Będę polecać Państwa zakład pogrzebowy z czystym sumieniem.
Iwona napisał/a 1 lipca 2020:
Zakład pogrzebowy Iredar+ spełnił moje oczekiwania w 100%. Jestem wdzięczna za profesjonalne podejście, załatwienie wszystkich formalności, z którymi sama bym sobie nie poradziła w tym trudnym dla mnie czasie. Wielki plus za miłą atmosferę, wielki takt, empatię oraz indywidualne potraktowanie klienta. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona przystępnymi cenami. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce innym.
Agata W. napisał/a 3 czerwca 2020:
Gdy umarł mój Tata, jedną z rzeczy, której bardzo się bałam, było to, że zakład pogrzebowy mając na co dzień do czynienia z masą podobnych przypadków, potraktuje go jak kolejnego zmarłego. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Cała ekipa spisała się na medal. Pełen profesjonalizm. Pracownicy mili, chętni do pomocy, bardzo taktowni, okazujący dużo współczucia, przy czym było to szczere. Dziękuję raz jeszcze.