Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Liczba opinii: 3
Stanisław P. z rodziną. napisał/a 7 września 2020:
Wraz z całą rodziną chciałbym serdecznie podziękować Państwu za cały wysiłek włożony w przygotowanie tak pięknej ceremonii ostatniego pożegnania mojej ukochanej żony Marii. Wszystko zostało profesjonalnie i kompleksowo załatwione w tych trudnych dzisiaj czasach. Dziękuję raz jeszcze za zrozumienie oraz za okazane wsparcie. Będę polecać Państwa zakład pogrzebowy z czystym sumieniem.
Iwona napisał/a 1 lipca 2020:
Zakład pogrzebowy Iredar+ spełnił moje oczekiwania w 100%. Jestem wdzięczna za profesjonalne podejście, załatwienie wszystkich formalności, z którymi sama bym sobie nie poradziła w tym trudnym dla mnie czasie. Wielki plus za miłą atmosferę, wielki takt, empatię oraz indywidualne potraktowanie klienta. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona przystępnymi cenami. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce innym.
Agata W. napisał/a 3 czerwca 2020:
Gdy umarł mój Tata, jedną z rzeczy, której bardzo się bałam, było to, że zakład pogrzebowy mając na co dzień do czynienia z masą podobnych przypadków, potraktuje go jak kolejnego zmarłego. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Cała ekipa spisała się na medal. Pełen profesjonalizm. Pracownicy mili, chętni do pomocy, bardzo taktowni, okazujący dużo współczucia, przy czym było to szczere. Dziękuję raz jeszcze.