Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
24 wpisy.
Bogna napisał/a 18 kwietnia 2023
Bardzo profesjonalne podejście w tak tragicznym momencie. Będę polecać wszystkim w potrzebie
Sylwia napisał/a 13 marca 2023
Moim zdaniem to dobra i niedroga firma z Żoliborza. Polecam zakład pogrzebowy Iredar
Piotr napisał/a 14 grudnia 2022
Profesjonalny zakład, który zorganizował wzruszającą uroczystość na najwyższym poziomie, bardzo przystępne ceny i najwyższa jakość
Oliwia D napisał/a 30 listopada 2022
Bardzo dziekujemy za pomoc z pogrzebem babci. Polecam bardzo za wsparcie
Jarosław D napisał/a 4 lipca 2022
Ceremonia na Wólce odbyła się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, bardzo dziękujemy firmie Iredar i polecamy.
Magdalena z synem. napisał/a 17 maja 2022
Polecam Zakład pogrzebowy Iredar, ponieważ w bardzo sprawny sposób zorganizowali dla nas pogrzeb mojego męża. Pogrzeb odbył się 20 października i naprawdę wszystko odbyło się bez zastrzeżeń. Czuliśmy się zaopiekowani. Dziękujemy za pomoc przy zorganizowaniu tej uroczystości, nie było łatwo, ale dzięki tej firmie dało się przez to przejść. Dziękujemy.
Zadowolony klient napisał/a 8 kwietnia 2022
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Iredar. Dobry kontakt, sumienność, konkurencyjne ceny i ogromna klasa i takt. Polecam.
Joanna Kamińska napisał/a 7 lutego 2022
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Iredar. Duże wsparcie w tym trudnym czasie, ogromne zaangażowanie pracowników i jeszcze większe doświadczenie. Od początku czułam, że wybrałam najlepszą firmę i się nie pomyliłam.
Anna Lepińska napisał/a 14 grudnia 2021
Iredar to bardzo konkretna firma. Od razu zostałam poinformowana o wszystkich formalnościach i kosztach pogrzebu. Personel przez cały czas pozostawał ze mną w kontakcie i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam zakład Iredar, bo przy organizacji pogrzebu liczy się doświadczenie, a im tego nie brakuje.
Krystyna L. napisał/a 30 listopada 2021
Polecam tą firmę, według mnie to dobra propozycja cenowa pogrzebu w stosunku do innych ofert.
Kinga W. napisał/a 8 września 2021
Dziękuje wszystkim pracownikom zakładu Iredar, którzy w dniu 03.09 obsługiwali ceremonię pogrzebową mojego ojca. Wykazaliście się ogromną empatią, doświadczeniem i zaangażowaniem. Dziękuję bardzo za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej.
Daria W. napisał/a 2 sierpnia 2021
Serdeczne podziękowania dla całego zakładu pogrzebowego Iredar za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej mojego brata Tadeusza Tymoteńskiego. Razem z moimi rodzicami chcemy złożyć podziękowania za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej.
Danuta z córkami napisał/a 6 kwietnia 2021
Pracownicy zakładu pogrzebowego Iredar są ogromnie mili i troskliwi, przejęli ze mnie i mojej rodziny trudne obowiązki związane z organizacją pogrzebu i zorganizowali piękną ceremonię. Bardzo dziękuję.
Patrycja W. napisał/a 29 marca 2021
Cały personel zakładu pogrzebowego Iredar bardzo pomógł mi w tym trudnym czasie. Ceremonia odbyła się dokładnie tak, jak tego chciałam – z szacunkiem i godnością na jaką zasłużył sobie mój drogi mąż.
Mateusz P. napisał/a 24 marca 2021
Przejrzyste ceny, kulturalni pracownicy oraz kompleksowe usługi. Jestem bardzo zadowolony, że ze wszystkich zakładów pogrzebowych trafiłem akurat na Iredar. Pracownicy bardzo mi pomogli, dzięki nim wszystko odbyło się sprawnie.
Katarzyna J. napisał/a 16 lutego 2021
Dziękuję pracownikom zakładu pogrzebowego Iredar za zorganizowanie tak godnego i wzruszającego pogrzebu mojego brata. Dziękuję również za wyrozumiałość i pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. Będę polecać wasz zakład każdej osobie, która zostanie postawiona przed koniecznością organizacji pogrzebu.
Dorota napisał/a 10 lutego 2021
bardzo dobry i tani zakład pogrzebowy z Warszawy. Nie zależało nam na limuzynach a pogrzeb miał być taki jak w większości przypadków – tradycyjny bez tych wszystkich udziwnień – firma Iredar spisała się na medal Polecam
Katarzyna Pietrzak napisał/a 23 listopada 2020
Profesjonalna, a jednocześnie pełna kultury i taktu obsługa. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w takt trudnym dla nas czasie. Katarzyna i Tomasz
Ludwika S. napisał/a 20 listopada 2020
Polecamy firmę Pana Pawła, to ktoś kto doradzi i powie szczerze co ile kosztuje a nie namawiał nas jak inni w koło na jakaś z najdroższych z opcji.
Katarzyna Pietrzak napisał/a 19 listopada 2020
Żegnaliśmy razem z Mężem, najbliższą osobę – mojego Tatę Zygmunta. Dzięki Panom z Iredaru, wszystkie formalności były załatwione poza nami. Rzadko spotyka się taką kulturę, takt, delikatność. Bardzo dziękujemy. Kasia i Tomek